ضمن تشکر از انتخاب سایت نشرین، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت نشرین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نشرین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت نظر، تماشای ویدیو و یا هرگونه استفاده از خدمات سایت نشرین اقدام نماید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

تمامی اطلاعات ایجاد شده در سرویس از کانالهای معتبر پلتفرم یوتیوب (youtube) که توسط مدیریت مطابق با قوانین حقوق معنوی ایران می باشد انتخاب گردیده است. لذا ما هیچ گونه ادعایی در مورد مالکیت معنوی محتوای ایجاد شده در سرویس نداریم. مالکیت معنوی تمامی اطلاعات ایجاد شده و داده های آپلود شده روی سرویس متعلق به کاربران رسانه یوتیوب خواهد ماند. اگر فکر می کنید محتوایی در سایت ما وجود دارد که متعلق به شماست و مالکیت معنوی شما را نقض می کند لطفا به ما اعلام کنید. ما به حقوق مالکیت معنوی احترام می گذاریم.

رفع مسئولیت

ما تلاش می کنیم که دسترسی شما به سایت و محتوای آن بدون وقفه برقرار باشد اما ممکن است به دلیل به روز رسانی سایت یا مشکلات فنی، سایت برای مدتی از دسترس شما خارج شود. شما مسئول حفاظت از رمز عبور خود و تمام فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری شما صورت می گیرد هستید.

نحوه انتخاب ویدیو در نشرین در حال حاضر نشرین تنها کانال های معتبر یوتیوب که با موضوعات علمی و آموزشی باشید را پوشش میدهد. لیست این کانال ها با تایید مدیریت انتخاب شده است. در صورتی که کانال معتبری مورد نظر شما هست و ما آن را در نشرین پوشش نمی دهیم می توانید طی یک درخواست نام کانال مربوطه را ارسال نمایید. همچنین لازم به ذکر هست ویدیو های هر کانال توسط یک رباط به صورت هوشمندانه انتخاب خواهد شد و سپس به سیستم نشرین به صورت اتوماتیک انتقال خواهد یافت . در صورتی که ویدویی نامرتبط با کانال یا عدم تطابق با قوانین فوق را دارا باشد می توانید آن را گزارش دهید.ترافیک اینترنت مصرفی شما در سایت و اپ نشرین تعرفه داخلی می باشد