معرفی و نگاه اولیه به خودرو نیسان z پروتو مدل 2022

نمایشگاه ماشین 246هزار بازدید

خودرو نیسان z proto را فاش می کند و این نشان از قصد این شرکت برای راه اندازی نسل جدیدی از خودروی اسپرت افسانه ای z دارد. این نمونه اولیه در یک رویداد که از nissan pavilion در یوکوهاما ، ژاپن به سراسر جهان پرتاب می شود ، به نمایش در آمده و از طراحی جدیدی در داخل و خارج برخوردار است. در زیر کاپوت کشیده یک پیشرانه پیشرفته توئین توربو v6 وجود دارد که با گیربکس 6 سرعته دستی متصل شده است.
nissan z proto یکی از 10 وسیله نقلیه جدیدی است که نیسان برای ایالات متحده نشان می دهد. در طی 20 ماه ، همراه با فروشندگان برتر مانند sentra و rogue ، و مدل های جدید ابتکاری مانند کراس اوور ariya کاملا برقی.
هنگام مشاهده z proto از کنار ، پیوند به z اصلی بسیار جالب توجه است. خط سقف از دماغه به سمت عقب مربع شکل جریان می یابد تا یک پروفایل متمایز از نسل اول z ایجاد کند که لبه عقب آن کمی پایین تر از ارتفاع گلگیر جلو است و به z حالت بی نظیری می بخشد. انتقال امضا از شیشه چهارم عقب به موقعیت پایین آهسته دم عقب بر اثر می افزاید.
عقب از چراغ های عقب 300zx الهام گرفته شده است ، که برای دنیای مدرن تعبیر شده است. چراغ های عقب led در یک قسمت مشکی مستطیل شکل قرار گرفته که از قسمت عقب عبور می کند و لبه های بیرونی آن را می پیچد ، تابشی تیز را به شما منتقل می کنند.
درمان های سبک فیبر کربن در دامن های کناری ، لب جلویی جلویی و والان عقب عملکرد زیرک را تضمین می کند. رینگ های آلیاژی 19 اینچی و اگزوزهای دوگانه حضور چشمگیر جاده z proto را کامل می کنند.
تیم طراحی داخلی از افسانه های حرفه ای اتومبیلرانی مشاوره گرفتند تا به z proto یک کابین اتومبیل اسپرت ایده آل ، هم برای جاده و هم برای پیست بدهد. این را می توان در ابزار دقیق z مشاهده کرد. تمام اطلاعات حیاتی در نمایشگر دیجیتال 12.3 اینچی یافت می شود و مرتب شده است تا به راننده کمک کند تا آن را در یک نگاه درک کند ، مانند نقطه تغییر خط قرمز در موقعیت دوازده ساعته.
فرمان جدید و دیش عمیق بدون از دست دادن زیبایی ظاهری ، کنترل دسترسی سریع به راننده را ارائه می دهد.
نیسان z proto مفهومی است ، اما انتظار می رود نسخه تولیدی آن بعداً سال آینده به عنوان مدل 2022 به نمایش در آید.

انتشار: 27/06/1399 11:11:00 ب.ظ
نوع ویدئو: زبان اصلی
مدت ویدیو: 00:16:31
منبع ویدئو: یوتیوب

اولین نفر باشید!!!