نکاتی برای خرید ایمن و محافظت از خود در دوران کرونا

آموزش آشپزی
آموزش آشپزی
370 ویدیو
344K بازدید
30

چند نکته برای خرید ایمن در دوران کرونا:

فضایی به طول 6 فوت بین شما و افراد دیگر را در فروشگاه های مواد غذایی نگه دارید و اگر متوجه افراد زیادی در مغازه هستید ، منتظر نوبت خود در خارج صف باشید. از دستکش استفاده کنید بدون اینکه فراموش کنید که باید آنها را لمس کنید تا غذاهای تازه مانند میوه و سبزیجات را لمس کنید ، شستن مناسب دست پس از استفاده از آنها ضروری است ، هنگام پوشیدن آنها چشم ، بینی و دهان خود را لمس نکنید ، دستکش را از داخل خارج کرده و در سطل بازیافت قرار دهید. نیازی به هراس نیست. خرید عقلانی و بدون تهیه مواد غذایی زیاد. بدون اینکه محصولات بهداشتی را فراموش کنید ، یک لیست خرید مواد غذایی سازمان یافته تهیه کنید تا اطمینان حاصل کنید که پس از گذشت چند روز دیگر مجبور به بیرون رفتن نیستید. احتمال انتقال ویروس از طریق کف کفش بسیار کم است ، هر زمان که به خانه رسیدید ، کفش های خود را دم در بگذارید .
کلیدها و کیف پول خود را درون یک سبد نزدیک در ورودی قرار دهید. قبل از خالی کردن کیسه های خرید خود ، به دنبال دستورالعمل های بهداشت who در مورد بهداشت دست ، دستان خود را به مدت 20 ثانیه کاملاً بشویید.
از آنجا که غذاها و سبزیجات غذاهایی هستند که اغلب به صورت خام خورده می شوند ، آنها را خیلی خوب بشویید تا هر نوع آلودگی از بین برود. هنوز مشخص نیست که ویروس در چه مدت می تواند در سطوح مختلف مقاومت کند ، اما iss توصیه می کند ضد بسته بندی محصولات با کلر و الکل ضد عفونی شود. هنگامی که در خانه هستیم ، با استفاده از لباسهای مختلف به خانه ، لباس خود را کنار بگذارید .

انتشار: 08/01/1399 11:19:00 ق.ظ
نوع ویدئو: زبان اصلی
مدت ویدیو: 00:03:21
منبع ویدئو: یوتیوب