کارتون اسپوکیز با داستان - فرانکی اجازه نداره بازی کنه

کارتون اسپوکیز 26/2هزار بازدید

در کارتون اسپوکیز کولا از فرزندان یک خانواده سلطنتی دراکولا است. ممکن است خونسرد و شرور به نظر برسد ، اما در واقع می خواهد به دیگران نزدیک شود و دوست آنها شود. او مبتلا به ocd است و کاملاً شیوا و تمیز است! ممکن است ببینید که او و کنگر کونگ جانور او هیچ خیری ندارند ، اما او واقعاً روح خوبی است!
فرانکی کمی کند کokeند است ، اشتهای فرانکی گاهی او را کمی هیولا می کند! او یک شبدر چهار برگ در بالای سر خود رشد می دهد که جذابیتی خوش شانس است. او یکی از مهربانترین اعضای باند spookiz است ، اما اشتهای او گاهی اوقات اگر او سیر نشود او را در حالت بدی قرار می دهد!
کبی یک روح آزاد است و فردی نیست که به قوانین و رسمیت پایبند باشد. او دائماً انرژی و حباب دارد و دوست دارد تا جایی که می تواند کولا را اذیت کند. این یک رقابت دوستانه است هرچند که آنها واقعاً بهترین دوستان هستند!
kongkong بهترین کولا است kongkong به عنوان ضعیف نسبت به قوی و قوی به ضعیف توصیف می شود. او نسبت به قد کوتاه خود بسیار آگاه است اما با گوش دادن و اعتماد به کولا احساس امنیت و آرامش می کند
zizi نشان می دهد که بوی تعفن می دهد اما او متوجه آن نیست. اعضای بدن (به طور عمده سر او) اغلب از بدن جدا می شوند ، اما همیشه به راحتی روی او قرار می گیرند. او به شدت به کولا حمله می کند و آرزو دارد همیشه با او باشد. او به طرز باورنکردنی از او خجالتی است و دوست ندارد کسی این را بداند.

یک سال قبل spookiz انیمیشن کودکان

اولین نفر باشید!!!