معرفی ویدیویی خودرو آئودی اسپورت بک 2021 s3

نمایشگاه ماشین 271/0هزار بازدید

خودرو آئودی اسپورت بک 2021 s3 با داشتن 310 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر (295.0 پوند فوت) گشتاور ، audi s3 sportback و sedan جدید از موتور 2.0 tfsi بهره می برند.
در خودرو آئودی اسپورت بک 2021 s3 ویژگی های پیشرفته مانند سیستم سوپاپ audi (avs) - که بالابر شیرهای ورودی را مطابق نیاز تنظیم می کند - بدان معنی است که محفظه های احتراق به خوبی پر شده اند ، در حالی که مدیریت حرارتی به اطمینان از راندمان بالا کمک می کند. هر دو مدل3 از 0 تا 10کیلومتر در ساعت (62.1 مایل در ساعت) در 4.8 ثانیه در مسیر رسیدن به حداکثر سرعت الکترونیکی 250 کیلومتر در ساعت (155.3 مایل در ساعت) شتاب می گیرند. راننده می تواند از سیستم استاندارد درایو آئودی سری استاندارد استفاده کند تا صدای موتور قدرتمند چهار سیلندر توربو حتی واضح تر شود.
ترونیک 7 سرعته s با تعویض دنده های صاعقه سریع و عملکرد آزادراه و چهار چرخ متحرک quattro گشتاور را به جاده منتقل می کند. کلاچ هیدرولیک چند صفحه ای در جلوی محور عقب کاملاً متغیر است و طبق نیاز مورد نیاز بین جلو و عقب حرکت می کند و عملکرد دینامیکی را با پایداری و کارایی ترکیب می کند. با کنترل هندلینگ پویا مدولار مدیریت می شود - سیستم جدیدی که درایو کواترو را از نزدیک با کنترل تثبیت الکترونیکی (esc) و میراگرهای کنترل شده موجود در اختیار شما قرار می دهد.
کابین خلبان روی راننده متمرکز شده است. دریچه های هوای مجزا با پوشش ابزار ، یک واحد واحد را تشکیل می دهند و شخصیت ورزشی آن را تأکید می کنند. نمایشگر دیجیتال 10.25 اینچی به صورت استاندارد ارائه می شود. از طرف دیگر ، کابین خلبان مجازی audi و نسخه "plus" آن را می توان انتخاب کرد. هر دو دارای یک قطر 12.3 اینچی هستند ، دومی نیز دارای سه صفحه نمایش مختلف هستند. بسته روشنایی محیط اختیاری به علاوه اثرات روشنایی هدفمند را در تاریکی ارائه می دهد. صندلی های ورزشی به تازگی توسعه یافته اند ، و اثاثه یا لوازم داخلی سری استاندارد آنها تا حد زیادی از بطری های pet بازیافت شده ساخته شده است که توسط دوخت شیک متضاد برجسته شده است.
در وسط صفحه ابزار یک نمایشگر لمسی 10.1 اینچی در یک صفحه بزرگ سیاه تعبیه شده است. نامه های وارد شده با دست را تشخیص می دهد و بازخورد آکوستیک را ارائه می دهد. به عنوان یک سطح عملیاتی اضافی ، infotainment همچنین می تواند با استفاده از زبان طبیعی به عنوان استاندارد کنترل صدا شود. آئودی همچنین یک صفحه نمایش از سر به عنوان گزینه را ارائه می دهد.

اولین نفر باشید!!!