معرفی خودرو لندرور دیفندر 90 مدل 2020

نمایشگاه ماشین 271/0هزار بازدید

قابلیت آفرود واقعی ، رانندگی راحت با پیاده رو ، کابین بزرگ که برای ماجراهای مناسب است.
شش سیلندر می تواند پاسخگو باشد ، جالبترین لوازم جانبی ترمزهای گران قیمت و لمسی هستند.
برخی ممکن است بگویند این پاسخ انگلیس به جیپ آمریکاست ، اما خودرو لندرور دیفندر 2020 احساس سبک و عملکرد خاص خود را ارائه می دهد.
نمای کلی
لندرور کتاب را در یکی از نمادین ترین پلاک های نام خود با نسخه جدید defender 2020 باز می کند. این شکل جعبه ای و جزئیات یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 1950 را به یاد می آورد و با زبان طراحی مدرن لندرور ترکیب می شود و ظاهری پیچیده و نوستالژیک ایجاد می کند. در حالی که defender 2020 به نظر می رسد یک کراس اوور معمولی است ، اما از قابلیت های جدی آفرود و اجزای ناهمواری برخوردار است که به آن کمک می کند تا میراث خود را در هر مکانی زنده نگه دارد. دیفندر دارای مبلمان بادوام کابین است ، اما همچنین دارای مواد مجلل و بسیاری از ویژگی های لوکس است.
چه خبر برای سال 2020؟
defender برای سال 2020 کاملاً جدید است و برخلاف نسل قبلی ، این دکل در دسترس آمریکایی ها خواهد بود. defender 2020 در هر دو نوع بدنه دو در (مدل 90) و چهار در (مدل 110) بدنه ارائه می شود که بر روی دو فاصله محوری متفاوت ساخته شده و فضای داخلی آنها متفاوت است. انتظار می رود مدل کوچکتر defender 80 به صف بپیوندد ، اما این suv جمع و جور هنوز چند سال با تولید فاصله دارد.

اولین نفر باشید!!!