نگاهی به خودرو تویوتا یاریس کراس2021

نمایشگاه ماشین 271/0هزار بازدید

در سال 2012 ، تویوتا پس از سه سال از فروش ناچیز ، تولید آخرین suv کوچک خود یعنی urban cruiser را قطع کرد ، با این حال ، به سرعت به جلو و خودروهای از این دست تقاضای زیادی دارند ، به همین دلیل برند ژاپنی به تازگی از جانشین خود رونمایی کرده است: خودرو تویوتا یاریس کراس.
همانطور که از نام آن پیداست ، این ارتباط نزدیک با هاچ بک نسل چهارم یاریس است که قرار است پاییز امسال به فروش برسد. اما دقیقاً همانطور که شما رقیب nissan juke را برای یک micra اشتباه نخواهید کرد ، با وجود اینکه دو مدل از نظر مکانیکی مشترک زیادی دارند ، yaris cross ظاهر متمایز خود را به دست می آورد.
سایر خودروهای شاسی بلند کوچک دیگر که باید مورد ضرب و شتم قرار بگیرند عبارتند از: پژو 2008 ، رنو کاپتور و فولکس واگن t-cross ، به علاوه خودروی سال 2020 ما ، فورد پوما.
2021 موتور تویوتا یاریس کراس
تویوتا در سالهای اخیر با قدرت ترکیبی مترادف شده است و یاریس کراس راهپیمایی خود را در آن جهت ادامه می دهد ، تنها گزینه موتور یک بنزین 1.5 لیتری است که در رابطه با یک موتور الکتریکی برای تولید یک ترکیب 114 اسب بخار کار می کند.
این همان تنظیماتی است که در آخرین هاچ بک yaris دریافت می کنید. و خبر خوب این است که در آن اتومبیل تحت تأثیر قرار می گیرد و تقریباً بین بنزین و نیروی الکتریکی جابجا می شود. با جعبه دنده اتوماتیک جدید cvt ، پالایش بیشتر تقویت می شود ، که تمایلی به ارسال سریع تر موتور نسبت به سایر cvt ها ندارد.
علی رغم ظاهر ناهموار آنها ، اکثر suv های کوچک در واقع با درایو چهار چرخ در دسترس نیستند ، اما کراس yaris یک استثناست ، با این نسخه هنوز در تست های رسمی wltp کمتر از 135g / کیلومتر co2 منتشر می کند. در همین حال نسخه های چرخ محرک با کمتر از 120 گرم در کیلومتر
2021 تویوتا یاریس کراس داخلی
صلیب یاریس همانند نمای بیرونی ، طراحی داخلی خود را به دست می آورد ، اگرچه این کاملاً مشخص نیست. کنسول میانی عمیق تر از هاچ بک های yaris است و از پلاستیک سیاه و براق بیشتری برخوردار است ، اما جزئیاتی مانند دریچه های هوا و نوار فلزی که در داشبورد بالایی در حال چرخش است ، انجام می شود.
به نظر می رسد سیستم سرگرمی صفحه لمسی یکسان است و این به معنای پاسخ های کند و گرافیک های تاریخ دار است ، اگرچه دکمه های میانبر دستی را نیز به دست می آورید ، و می توانید با تشکر از حضور نرم افزارهای هوشمند تویوتا به لطف حضور اپل carplay و آندروید از تلفن های هوشمند آینه سازی کنید.
ما هنوز در یاریس کراس ننشسته ایم ، بنابراین نمی توانیم درباره فضای مسافر اظهار نظر کنیم. با این حال ، این بوت دارای لمس های مفیدی مانند کف قابل تنظیم با ارتفاع و تسمه هایی برای نگهداری وسایل کوچکتر چمدان در محل است. همچنین می توانید در هنگام ضربه زدن به زیر ضربه گیر عقب ، به طور خودکار باز کنید - هنگامی که دستان خود را از خرید پر کردید ، مفید است.
2021 قیمت گذاری تویوتا یاریس کراس
yaris cross در زیر c-hr در محدوده suv تویوتا قرار دارد و با هزینه آن مدل از 26،250 پوند ، قیمت شروع در 20s پایین به احتمال زیاد به نظر می رسد. این امر همچنین باعث می شود که yaris cross با جوایز پوما ، که از 20.705 پوند هزینه می شود ، رقابت کند.

اولین نفر باشید!!!